درباره دکتر
حمیدرضا حسنانی

متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی بینی و صورت، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بینی، دکتر حمیدرضا حسنانی دارنده بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را روی جراحی بینی متمرکز نموده و تا کنون بیش از ۱۱۰۰۰ عمل جراحی بینی موفق انجام داده است.

دکتر حمیدرضا حسنانی، متولد سال ۱۳۵۲، متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن  و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است. دکتر حسنانی از سال ۱۳۸۵ جراحی های خود را به صورت تخصصی و متمرکز بر جراحی بینی انجام دادند. دکتر حسنانی عضو جامعه جراحان گوش و حلق و بینی ایران و همچنین عضو جامعه جراحان پلاستیک صورت اروپا نیز هستند.

از مهم ترین افتخارات دکتر حسنانی می توان به جراحی بینی بر اساس شاخص های فرهنگی اشاره کرد. به عقیده وی، معیارهای زیبایی در هر فرهنگی متفاوت است و بینی هایی که در فرهنگ اروپا زیبا تلقی می شوند، برای متقاضیان جراحی بینی در ایران مطلوب نیستند و موجب نارضایتی می شوند.

کاور ویدئوی دکتر حسنانی
پخش ویدیو
0
جراحی بینی انجام شده
بیش از ۱۳ سال تجربه فعالیت متمرکز در زمینه جراحی بینی

مدارج علمی دکتر حسنانی

دکتر حسنانی از مبتکران اصلی جراحی پلاستیک بینی بر اساس شاخص های فرهنگی می باشد. از نظر ایشان معیارهای زیبایی بینی در اروپا تا حدودی با این معیارها در ایران متفاوت است. شبیه سازی بینی ایرانی با بینی اروپایی تا حدی باعث نارضایتی متقاضیان ایرانی می شود. به طور مثال ایرانیان از بینی کوچک رضایت بیشتری دارند در حالی که در اروپا بینی محکم و تا حدی حجیم بیشتر مورد پسند است. بنابراین مونتاژ کردن بینی اروپایی اغلب باعث نارضایتی متقاضی ایرانی است.

از آنجا که کوچک کردن بینی تا حدی با کاهش راه هوایی و همچنین سست شدن بافت بینی همراه است ایجاد روش هایی که علاوه بر حفظ استحکام بینی باعث کوچک شدن آن بشود از ابتکارات جراحان ایرانی است که دکتر حسنانی یکی از پیشروان این مسیر می باشد.

برای دستیابی به یک جراحی (پلاستیک) زیبایی بینی خوب و موفق، مصاحبه، معاینه و مشاوره با بیمار گام های اصلی آماده سازی بیمار برای عمل بینی هستند. در جلسه مشاوره، دکتر حسنانی پس از شنیدن نظر بیمار در مورد مدل بینی دلخواه بیمار، و نشان دادن عکس های قبل و بعد از عمل بینی بیماران قبلی، بهترین گزینه ها را به متقاضی جراحی بینی پیشنهاد می کند. پس از انجام عمل جراحی برای دستیابی به بهترین نتایج ، لیستی از مهمترین نکات به شما ارائه می شود که باید از روز جراحی شروع به پیروی از آنها کنید.