۲ دقیقه
gloss of nasal skin og

براق شدن پوست بینى بعد از جراحى زیبایى بینى

آنچه می خوانید...

پوست بینى بعد از یک جراحى بینی موفق و درست نباید براق بشود.

gloss of nasal skin og

عمل جراحی صحیح بینی و براق شدن پوست

پوست بینى بعد از یک جراحى زیبایى صحیح نباید براق بشود: در حین جراحى زیبایى ، پوست بینى از اسکلت آن جدا مى شود . اقدامات اصلاحى روى اسکلت انجام مى شود سپس پوست دوباره روى اسکلت بینى فیکس مى شود. پوست به مرور زمان خود را با اسکلت جدید بینى تطبیق مى دهد. پوست باید در یک محل دقیق از جاى خود بلند شود اگر غیر از این باشد حین جدا شدن از اسکلت ، به پوست آسیب وارد مى شود این آسیب باعث مى شود که در حین فرآیند ترمیم بعد از عمل پوست براق شود . براى نزدیک شدن بیشتر موضوع به ذهن مثالى مى زنم . پرتقالى را در نظر بگیرید که قرار است پوست آن را از قسمت اصلى میوه جدا کنید. اگر پوست در صفحه صحیح بلند شود بدون هر گونه آسیب و بسیار تمیز جدا خواهد شد ولى اگر در صفحه صحیح وارد نشوید جدا شدن پوست با تکه تکه شدن میوه و پوست همراه خواهد شد . جدا شدن پوست بینى از اسکلت آن هم همین حکم را دارد و اگر در یک صفحه صحیح جدا شود بسیار تمیز و بدون خونریزى و خیلى راحت بلند مى شود و بعد از عمل هم فرم و شکل پوست کاملا طبیعى و مشابه قبل از عمل است ولى اگر پوست در صفحه صحیح بلند نشود آسیب مى بیند و بعد از عمل در حین فرآیند ترمیم براق خواهد شد. چنین مشکلى هرگز در یک جراحى دقیق پیش نخواهد آمد.

 

پرسش و پاسخ با دکتر حسنانی در مورد براق شدن پوست بینی

پرسش ۲۳۸۴
بینی من از نیم رخ مقداری برآمدگی دارد

بینی من استخوانی است نوک بزرگی دارد و از نیم رخ مقداری برآمدگی. پوست بینی روی بینیم خیلی براق است. اگر عمل کنم نتیجه خوبی خواهد داشت؟

پاسخ دکتر حسنانی:
سلام. بینی شما از غضروف های قوی برخوردار است و موفقیت جراحی بینی در حد قابل قبول تا مطلوب است.

دکتر حمیدرضا حسنانی

دکتر حمیدرضا حسنانی

متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی بینی و صورت، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بینی، دکتر حمیدرضا حسنانی دارنده بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را روی جراحی بینی متمرکز نموده و تا کنون بیش از ۵۰۰۰ عمل جراحی بینی موفق انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =