nose surgery video og

فیلم واقعی و فیلم انیمیشن عمل بینی

در این بخش می توانید فیلم انیمیشن و فیلم واقعی عمل دکتر حسنانی در اتاق عمل ایشان حین جراحی فیلمبرداری شده را مشاهده بفرمایید. در صورتی که حساس هستید و دیدن صحنه های جراحی شما را آزرده می کند، بهتر است فیلم انیمیشن عمل بینی را ببینید. این فیلم ها به زبان فارسی، انگلیسی و عربی در دسترس هستند.

فیلم واقعی و انیمیشن عمل
فیلم عمل واقعی دکتر حسنانی در اتاق عمل

فیلم واقعی و انیمیشن عمل

سپتال بتن اکستنشن گرافت!!

روش سپتال بتن اکستنشن گرافت
مریض انحراف کودال سپتوم کاملا مشخص است.
سپتوپلاستی سنتی اول انجام می شود تا تیغه صاف تر شود.
باقی مانده با روش زیر اصلاح می شود:
کمی جلوتر از کودال سپتوم
با استفاده از نیدل
فیکس کردن با نخ نایلون
هم اسپریدر گرافت و هم بتن گرافت
جلوگیری از برگشت سپتوم
هم نقش اکستنشن گرافت دارد
حداقل 60 مریض با این روش انجام شده

سپتال بتن اکستنشن گرافت تیغه را صاف کرد
اکستنشن مشخص است
مدیال کرورا روی این سوار می شود
کودال سپتوم را صاف کرد و بر نمی گردد
نقش اکستنشن گرافت را بازی می کن
سپتال بتن اکستنشن گرافت

 

فیلم انیمیشن (کارتونی) عمل بینی دکتر حسنانی

امکان نمایش به صورت آنلاین وجود دارد. لطفا کمی صبر کنید تا ویدئو بارگذاری شود. سپس کلیک کنید. در این ویدئو عمل جراحی بینی دکتر حسنانی به صورت کارتونی (انیمیشن) نمایش داده می شود همچنین می توانید انیمیشن جراحی بینی را از لینک زیر دانلود کنید
دانلود انیمیشن جراحی بینی دکتر حسنانی

 

فیلم واقعی جراحی بینی دکتر حسنانی

<

* توجه – توجه * اگر دیدن صحنه هایی مثل برش دادن بینی و برداشتن پوست بینی ناراحت تان می کند، بهتر است از تماشای این فیلم صرف نظر کنید و به جای آن از فیلم انیمیشن (کارتونی) جراحی بینی دیدن کنید.

در این کلیپ، فیلم واقعی عمل جراحی بینی که توسط دکتر حسنانی انجام شده با توضیحات فارسی و روان نمایش داده می شود. این فیلم تا کنون بیش از 700000 بار دیده شده است. آمار دقیق را از طریق کانال آپارات دکتر حسنانی ببینید. اگر تماشای این فیلم برایتان مفید بود با دادن یک امتیاز مثبت در گوگل پلاس (کلیک روی دگمه 1+g زیر) دکتر حسنانی را تشویق و حمایت کنید.

آموزش روش صحیح چسب زدن به بینی

در این کلیپ روش صحیح چسب زدن به بینی، پس از عمل جراحی بینی به صورت انیمیشن (کارتونی) و همچنین به صورت عملی (توسط دکتر حسنانی)، آموزش داده می شود. چسب زدن به بینی در دو هفته اول بعد از عمل ضروری است و در فرم دادن به بینی و کاهش ورم بینی نقش دارد.

 

پاسخ به نگرانی های شما در مورد بیهوشی

در این کلیپ آنچه در هنگام بیهوشی بالای سر شما در اتاق عمل روی می دهد با توضیحات دکتر حسنانی نمایش داده می شود. نکات کلیدی که برای یک بیهوشی ایمن و بدون عوارض باید رعایت شوند یادآوری می شود.
                   

 

پرسش و پاسخ با دکتر حسنانی در مورد فیلم واقعی و انیمیشن عمل

پرسش ۱۶۶۱

آیا عوارضی بعد از جراحی عمل وجود دارد؟ 

با سلام دکتر حسنانی عزیز، من فیلم جراحی شمار رو دیدم جالب بود. بینی من گوشتی هستش و ظاهر بدی نداره ، اگه امکانش هست بفرمائید هزینه عمل همچین موردی چقدر میشه و آیا عوارض بعد از جراحی ( منظور عوارض دائمی )داره و ایا واقعا شما خودتون کلا جراحی بینی رو تایید میکنید یا نه (منظور جنبه عمومی جراحی بینی شه). باتشکر ممنون
پاسخ دکتر حسنانی:
سلام. جراحی بینی از ابداعات نوع بشر است و هدف آن رهایی بعضی افر اد از ظاهر زشت بینی است . طبیعتا افرادی که افکار سنتی دارند و با هر ابداع جدیدی سر ناسازگاری دارند علیه جراحی بینی شایعه پراکنی می کنند که هیچکدام صحت ندارد . جراحی بینی اگر توسط جراح ماهر انجام گیرد عوارض بسیار ناچیزی دارد . البته این به این معنی نیست که افرادی که بینی زشتی ندارند فقط به قصد تنوع درخواست جراحی زیبایی بینی بنمایند .

 

پرسش ۵۶۶۰

رفع پوست اضافه در لیفت پیشانی

تو لیفت اندوسکوپ پیشانی با اندوتاین پوست اضافه ای که بالای گیره اندوتاین بعد از کشیده شدن قرار میگیره چی میشه؟ تو فیلمهایی که میبینم هیچکدوم پوست اضافه رو نمیبرن.
پاسخ دکتر حسنانی:
سلام آن پوست اضافه خودش جمع می شود و کوچک تر میشود. البته در لیفت پیشانی با اندوتاین هیچ وقت که مثل حالتی که پوست اضافه را برمیداریم جواب نمی دهد. ولی در حال اثر آن اینگونه است پوست اضافه کم کم جمع می شود.

 

پرسش ۵۱۳۰

جراحی بدون خونریزی با روش لیزر

در یکی از فیلما دیدم مخیط عمل بدون خونریزی بود ایا این همان روش با لیزر است یا خیر ؟
پاسخ دکتر حسنانی:
ما اصلا استفاده از لیزر در جراحی زیبایی بینی نداریم. میشود یک سری برش درون بینی را با لیزر انجام داد ولی هیچ تاثیری در تغییر نتیجه ی جراحی بینی ندارد. به همین خاطر لیزر در جراحی زیبایی بینی جا نیفتاده و اصلا هیچ کاربردی ندارد. این که محیط عمل خونریزی داشته باشد یا نه، بیشتر به تکنیک بیهوشی و تکنیک جراحی بستگی دارد؛ ربطی به استفاده از لیزر ندارد.

 

پرسش ۲۰۶۴

تامپون مجرا دار بهتر است یا تامپون معمولی؟

سلام.شما تو یکی ازفیلماتون درمورد تامپون مجرادار صحبت کردین ک گفتین درصورت تمایل بیمار استفاده میشه، میخواستم بدونم آیا درست متوجه شدم و این تامپون به چه شکله؟ من از اینکه بعد از عمل بینی من ۲ روز کاملا بسته باشه و نتونم نفس بکشم خیلی میترسم،سخته اینطورتنفس و خوابیدن درحالیکه گلو هم به دلیل وجود لوله اکسیژن بعدعمل خیلی دردمیکنه،آیا راهی هست که بتونیم ازطریق بینی نفس بکشیم؟ تامپونی ک راه نفس داشته وجود داره ک جای باند استفاده کرد؟ کلا تامپون چندوقت باید تو بینی بمونه؟شما میگید هنگام ترخیص یا فردای عمل تامپون را درمیارید درحالیکه من ازدکترای دیگه شنیدم ک ۲روز یا ۳روز بعد عمل بایدخارج شه، واقعا اینطورخیلی سخته،اگه همون روز دربیارید خونریزی نمیکنه و خطر نداره؟ برادر خودم ۳روز تامپون رو تحمل کرد ولی واسه من عذاب آوره و از این قسمت عمل خیلی میترسم،لطفا جوابمو بدین،ممنون از لطفتون
پاسخ دکتر حسنانی:
سلام. از آنجا که اغلب برش های جراحی داخل بینی زده می شود بعد از عمل , داخل بینی یک پانسمان ( تامپون ) گذاشته می شود که زخمها خونریزی نکند و بهتر ترمیم شود . وجود این پانسمان لزوم قطعی ندارد و می توان اصلا آنرا استفاده نکرد . تامپون های لوله دار هم استفاده می شوند ولی به خوبی پانسمان های معمولی عمل نمی کنند . مدت زمان نگه داشتن تامپون بستگی به پیش بینی جراح از احتمال خونریزی بعد از عمل دارد ولی معمولا کمتر از 24 ساعت نگاه داشته می شود .
پوست ضخیم و نازک د رعمل
اهمیت ضخامت پوست در عمل بینی

جراحی بینی یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود که محبوبیت بسیاری در بین جوانان پیدا کرده است. اگرچه عمل بینی بسیار

چسب زدن به بینی
چسب زدن به بینی بعد از عمل

چسب زدن به بینی بعد از عمل، همانند استفاده از اسپلینت (گچ بینی) با دو هدف کاهش ورم بینی و بهتر فرم گرفتن بینی انجام

دکتر حمیدرضا حسنانی

دکتر حمیدرضا حسنانی

متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی بینی و صورت، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بینی، دکتر حمیدرضا حسنانی دارنده بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را روی جراحی بینی متمرکز نموده و تا کنون بیش از ۵۰۰۰ عمل جراحی بینی موفق انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

پرسش و پاسخ مرتبط

پرسش 5786
سلام دکتر من سه سال پیش بینیم ضربه خورد اما داخل عکس های گرفته شده نه شکسته بود و در رفتگی دیده میشد منتهی خیلی درد داشتم تا یه مدت خود دکتر واسم چسب میزد به من گفتن نیاز به جراحی نیست چون الان چیزی معلوم نیست احتمال داره خیلی درد دارید چند سال دیگه مشخص بشه دلیل درد چیه الان خیلی درد دارم و گه گاهی حتی نمیتونم نفس بکشم و بیخود صورتم ورم میکنه انگار گچ عمل و باز کرده باشی اون مدلی میشه پیش دوتا دکتر رفتم اما گفت عمل چیزی و بهتر نمیکنه حتی شاید بدترم بکنه ولی خب من خیلی درد دارم میخواستم ببینم نظر تخصصی شما چیه؟
دکتر حمیدرضا حسنانی
پاسخ
نیاز به معاینه است. باید بررسی شود
پرسش 5785
سلام. بینی من گوشتی هست، احساس میکنم سنم که بیشتر میشه حالت پفکی جلوی بینیم بزرگتر میشه و فقط و فقط میخوام اون حالت گرفته بشه. اگرنه از فرم بینیم بسیار بسیار راضی هستم. انجام شدنی هست؟
دکتر حمیدرضا حسنانی
پاسخ
با افزایش سن اندازه بینی تا حدی افزایش می یابد که این طبیعی است. برای مشاوره در خصوص عمل بینی باید عکس بفرستید
ویدئو دکتر حسنانی
پخش ویدیو

قبل از تصمیم گیری
این ویدئو رو ببین!

فهرست محتوا

نمونه کارهای جراحی بینی