برنامه های تلویزیونی دکتر حسنانی

نکات آموزنده از برنامه های تلویزیونی دکتر حسنانی که در شبکه های مختلف در طول چند سال گذشته پخش شده، جمع آوری شده و در قالب کلیپ های کوتاه و نکته ای در این بخش ارائه شده است.

جراحی بینی ترمیمی ،برنامه های تلویزیونی دکتر حسنانی

اگر به تازگی بینی خود را عمل کرده اید و از نتیجه عمل ناراضی هستید و قصد جراحی بینی ترمیمی خود را دارید، قبل از اینکه نزد جراح بروید و درخواست اقدام فوری کنید این کلیپ از برنامه های تلویزیونی دکتر حسنانی را حتما ببینید.

عوارض و خطرات جراحی بینی

اگر به جراحی زیبایی بینی فکر می کنید، در انتخاب جراح بسیار دقت کنید. دکتر حسنانی در مورد عوارض عمل رینوپلاستی در صورت مناسب نبودن تکنیک جراحی می گوید.

جراحی بینی 5 دقیقه ای!

در یکی از برنامه های تلویزیونی مجری مطلبی در اینترنت تحت عنوان عمل بینی پنج دقیقه ای (five minute nose job) خوانده و با ابراز اشتیاق از اینکه اگر این خبر صحت داشته باشد تحول بزرگی در جراحی بینی به شمار می اید، نظر دکتر حسنانی را در این خصوص جویا می شود. دکتر حسنانی اینطور پاسخ می دهد:

عمل زیبایی بینی 5 دقیقه ای در واقع همان عمل بینی تزریقی است که به صورت سرپایی برای رفع ایرادهای جزئی بینی (بخصوص در جراحی های ترمیمی بینی) انجام می شود.

آیا بینی گوشتی بعد از عمل برگشت می کند؟

تقویت غضروفی کاری است که برای بینی گوشتی انجام می دهیم . به آن معنا که غضروف مورد نیاز را از تیغه وسط بینی (سپتوم) بر می داریم و بوسیله آن قسمت های tip یا نوک بینی را تقویت می کنیم تا بعد از اینکه فرایند ترمیم شروع شد تغییر شکل یا برگشت بینی گوشتی اتفاق نیفتد.

آیا ممکن است بعد از عمل به هوش نیاییم؟

بعد از عمل بینی تا چند مدت چسب بزنیم؟

آینده جراحی بینی با لیزر

عمل پولیپ بینی با لیزر

فتوشاپ کن ببینم بعد از عمل بینی چه شکلی می شوم

درمان پولیپ بینی دارویی است یا جراحی؟

کاهش ورم های بینی بعد از عمل

شوخی مجری برنامه با دکتر حسنانی در مورد چکش زدن به بینی

تکنیک های جدید دکتر حسنانی برای جراحی بینی های گوشتی

دکتر حسنانی در مورد روش های جراحی بینی می گوید

نظر دکتر حسنانی در مورد بینی های عروسکی، سربالا و سرسره ای

برنامه های تلویزیونی دکتر حسنانی جراح بینی

پرسش و پاسخ با دکتر حسنانی در مورد جراحی زیبایی بینی

پرسش ۲۶۷۶

اگر عمل جراحی بینی فقط برای انحراف بینی باشد آیا در ظاهر بینی تغییری ایجاد میشود؟

سلام خدمت شما دکتر حسنانی. وقت بخیر. من 28 سالم هست و میخواستم بدانم اگر عمل جراحی بینی انجام بدهم و فقط هم برای از بین بردن انحراف بینی و همچنین از بین بردن پولیپ بینی باشد آیا در ظاهر بینی بنده هم تغییری ایجاد میشود و یا خیر.  عکس بینیم رو هم برای شما ارسال کرده ام. ممنون میشم اگر جواب سوال من را بدهید ممنوونم.
پاسخ دکتر حسنانی:
سلام. انحراف بینی و پولیپ موضوعاتی مربوط به داخل بینی هستند و ربطی به ظاهر بینی ندارند . بینی شما غضروفی (استخوانی) ولی با پوست ضخیم است . در نمای نیم رخ طول و ارتفاع بینی زیاد است و قوز خفیفی دارد . در نمای تمام رخ بینی پهن است و غیر قرینگی واضح دارد . نتیجه جراحی زیبایی بینی رضایت بخش است .
پرسش ۵۷۷۹

نوک بینی بعد از تزریق کورتون متورم و تیغه بینی فرورفته شده

شرمنده من دماغم رو پنچ ماه پیش عمل کردم گوشتی بود ورمش نمیخوابید. برام دکترم کورتون تزریق کرد ولی ازوقتی تزریق کرده نوکش گردتر شده و تیغه بینیم فرورفته شده. مبخواستم ببینم درست میشه،؟ الان ده روز هست که تزریق کرده.
پاسخ دکتر حسنانی:
گاهی به دنبال تزریق کورتون، آن محلی که کورتون تزریق شده فرو رفته می شود. این حالت معمولا 6 الی 7 ماه طول می کشد و به صورت خود به خود اصلاح می شود. می شود برای تسریع در روند اصلاح شدنش در آن منطقه ای که فرو رفته است مقداری فیلر تزریق کرد که بعد از یک مدتی آن پوست هم خود را بازسازی می کند. ولی به هر حال تصمیم این موارد با دکتر خودتان است. ایشان خودشان باید تصمیم بگیرند که می خواهند چه کاری انجام دهند.
پرسش ۲۶۷۷

در ١٧ سالگی عمل كردم اما هنوز ظاهر بينيم كمی كج است

با سلام می خواستم نظر آقای دكتر را در رابطه با انحراف بينی خود بدانم. در ضمن من انحراف بينی در١٧ سالگی عمل كردم اما هنوز ظاهر بينيم كمی كج است. من سال٩٠ جراحی چانه هم انجام دادم زيرا نيمرخ اصلا چانه نداشتم. و لبهايم بسته نميشد. با وجود اينكه خيلی از ايراد های ظاهری و تنفسيم بر طرف شده اما چهره ام مسن شد .الان تصميم به جراحی بينی دارم به نظر شما تنفس و زيبايی من بهبود ميابد؟ من ٣٠ سال دارم .با تشكر
پاسخ دکتر حسنانی:
سلام. بینی شما غضروفی (استخوانی) است . در نمای تمام رخ پهن است و انحراف و غیر قرینگی دارد . در نمای نیم رخ قوز خفیف دارد و طول بینی زیاد است و نوک بینی افتادگی دارد . نتیجه جراحی چه از نظر ظاهری و چه از نظر تنفسی رضایتبخش است .
بیشتر بخوانید...
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *