بهترین جراح بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی

فهرست محتوا

بهترین جراح بینی طبیعی نقش بسیار مهمی در دریافت بهترین نتایج از جراحی زیبایی بینی دارد، از این رو می بایست به عنوان نخستین گام و مهمترین مرحله از جراحی بینی، دقت ویژه ای به آن داشت، این مدل جراحی بینی امروزه طرفداران زیادی دارد، از این رو جراحان می بایست با توجه به سلایق مخاطبین و البته ساختار و فرم اولیه بینی، بهترین تکنیک را در این زمینه به کار بندند.

در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های بهترین جراح بینی طبیعی بپردازیم و علاوه بر آن به نکاتی پیرامون انتخاب بهترین متخصصین در این زمینه نیز اشاره خواهیم کرد تا با کسب اطلاعات بیشتر بتوانید انتخاب های بهتری داشته باشید.

جراحی بینی طبیعی چیست؟

در ابتدا باید توجه داشته باشید که انواع مدل های جراحی بینی متفاوت است و بسته به سلایق بیماران قابل اجرا می باشند، البته باید توجه داشت فرم اولیه بینی هر فرد نیز در تعیین مدل مناسب نقش مهمی دارد، به طوری که برخی از افراد در این زمینه محدودیت داشته و هر فرمی را نمی توانند انتخاب نمایند.

از انواع مختلف مدل های جراحی بینی می توان به مدل جراحی بینی عروسکی یا فانتزی، جراحی بینی نیمه فانتزی و طبیعی اشاره کرد، در مدل فانتزی قوس بینی بیشتر بوده و زاویه بین بینی و لب بیشتر است به طوری که نوک بینی به سمت بالا است.

در حالی که در مدل طبیعی زاویه بین بینی و لب حدود 90 تا 95 درجه در نظر گرفته می شود و بهترین جراح بینی طبیعی تنها ایرادات بینی مانند قوز بینی، افتادگی نوک بینی، نامتقارنی و غیره را بر طرف می نماید و سعی می کند حالت طبیعی آن حفظ گردد، این جراحی علاوه بر هدف زیبایی ممکن با هدف درمانی و رفع مشکلات تنفسی نیز انجام شود، این مدل بینی طرفداران زیادی دارد و بیشتر آقایان نیز از این مدل استقبال می کنند.

ویژگی های بهترین جراح بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی می بایست دارای دانش و مهارت کافی در این زمینه باشد، جراحان زیبایی بینی می بایست دارای بورد تخصصی جراحی بینی باشند، متخصصین گوش و حلق بینی که به طور دقیق با ساختار بینی آشنا هستند، علاوه بر در نظر گرفتن جنبه زیبایی بینی می توانند در حفظ عملکرد بینی نیز دقت بیشتری داشته باشند.

علاوه بر مدارک علمی و دانش و تخصص جراح زیبایی، تجربه کاری نیز از مشخصه های مهم می باشد، افرادی که دارای سوابق کاری موفقی هستند می توانند قابل اعتمادتر باشند،از دیگر ویژگی های بهترین جراح بینی طبیعی اخلاق کاری او می باشد، به طوری که همواره می بایست سلامت بیماران را در نظر گرفته و با ارائه مشاوره های دقیق آن ها را راهنمایی نماید.

جراحی بینی

تسلط به تکنیک های به روز و پیشرفته جراحی بینی و مجهز بودن به تجهیزات کافی در این زمینه از دیگر پارامترهای مهم در این رابطه می باشد.

با توجه به این که در جراحی بینی طبیعی هدف حفظ شکل طبیعی بینی است، از این رو جراح ماهر می بایست با در نظر گرفتن خواسته های مخاطبین، به این نکته توجه داشته باشد و با مهارت زیبایی شناسی که دارد بتواند تناسب بینی را با سایر اجزای صورت حفظ نماید.

انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی

با توجه به این که امروزه گرایش به اعمال زیبایی و از جمله رینوپلاستی افزایش یافته است، جراحان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند، از این رو انتخاب افراد شایسته می تواند کمی مشکل باشد، توصیه می کنیم برای دریافت بهترین نتایج زمان کافی برای آن اختصاص دهید.

از مهمترین پارامترهایی که می توان در انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی از آن کمک گرفت، نمونه کارهای قبلی آن ها می باشد، با بررسی جراحی های قبلی متخصصین، چه به صورت غیر حضوری و یا با تحقیقات حضوری، می توان با کیفیت کارهای آن ها آشنا شد، در گام بعد توصیه می کنیم حتما به صورت حضوری نیز با متخصصین منتخب مشاوره داشته باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

علاوه بر نکات فوق دسترسی آسان به پزشک نیز بسیار مهم است، چرا که ممکن است تحت شرایطی نیاز به مراجعه سریع و یا دریافت مشاوره ضروری داشته باشید.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی نکاتی پیرامون ویژگی ها و روش انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی پرداختیم، همان طور که اشاره شد نمونه کارهای قبلی جراحان زیبایی و تعداد جراحی های موفقی که داشته اند می تواند به شما در انتخاب کمک کند.

دکتر حمیدرضا حسنانی

دکتر حمیدرضا حسنانی

متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی بینی و صورت، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بینی، دکتر حمیدرضا حسنانی دارنده بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را روی جراحی بینی متمرکز نموده و تا کنون بیش از ۱۱۰۰۰ عمل جراحی بینی موفق انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

فهرست محتوا